Jak zamówić kuriera

Czy zdarzyła Ci się kiedyś sytuacja, że przesyłka, którą zamówiłeś nie dotarła na czas lub uległa zniszczeniu podczas transportu? Czy może stałeś w potężnej kolejce na poczcie i traciłeś swój cenny czas?

Zamów najlepszego kuriera taniej o połowę, a Twoja przesyłka dotrze cała i zdrowa.

Aby zamówienie kuriera przebiegło bezproblemowo i bezboleśnie warto skorzystać z usług najlepszej firmy kurierskiej. Twoja przesyłka będzie w 100% monitorowana i jest bardzo niska szansa, że ulegnie zniszczeniu, zgubieniu. Dzisiaj każdy może skorzystać z usług kurierskich w wyjątkowo niskich cenach, niższych o połowę niż w standardowym cenniku UPS, K-EX czy FedEx (dawniej OPEK). Aby skorzystać z rabatu złóż zamówienie poniżej, zlecenie zrealizuje jedna z tych firm kurierskich o ponad połowę taniej.

Nie wiesz jak zamówić kuriera? To proste!

Wystarczy, że wypełnisz króki formularz zamów kuriera, a nasz system pokieruje Cię dalej – potrzebny będzie przede wszystkim adres, z którego kurier ma podjąć przesyłkę oraz adres doręczenia.

Czy zamówienie dobrego kuriera rzeczywiście jest tak proste i jednocześnie tanie?

Tak. Wystarczy wprowadzić masę i wymiary paczki, a wybrany przez Ciebie kurier odwiedzi Cię w domu i podejmie przesyłkę. Wszystko bez zbędnych kolejek i tracenia czasu.

Dlaczego możliwe jest zamówienie najlepszego kuriera z rabatem 50%?

Dlatego, że umowę na przesyłkę z firmami kurierskimi ma podpisaną broker usług kurierskich, który gwarantuje bardzo dużą miesięczną liczbę przesyłek i uzyskuje znaczne upusty u przewoźników, czyli firm kurierskich.

Staraj się unikać wysyłania paczek i przesyłek na Poczcie Polskiej, bo może Cię to kosztować dużo nerwów.

Prawda jest niestety taka, że stosunkowo wiele przesyłek realizowanych za pomocą Poczty Polskiej dociera ze znacznym opóźnieniem, a część z nich także zniszczona. Wówczas trzeba przechodzić niewdzięczny proces reklamacji paczki. Statystyka jest nieubłagana, na poczcie ponad 90% reklamacji jest odrzucanych. Jeżeli więc wysyłasz wyjątkowo wartościową przesyłkę – zamów kuriera – to dla Ciebie najlepsza rada. 

Biorąc pod uwagę fakt, że wysyłanie paczki Pocztą Polską jest droższe niż skorzystanie z brokera usług kurierskich można wyciągnąć jeden wniosek. Korzystanie z usług poczty jest dzisiaj niczym nieuzasadnione. 

Oto porównanie cen Poczty Polskiej z cenami jakie oferuje Sprintero, za pośrednictwem najlepszych firm kurierskich:

Cena paczki priorytetowej o masie od 10 do 15 kg wynosi 25 złotych brutto. Tymczasem cena dla tej samej paczki przy realizacji usługi tanim kurierem kosztuje 23 złote brutto.
Cena paczki priorytetowej o masie od 15 do 20 kg wynosi 35 złotych brutto. Tymczasem cena dla tej samej paczki przy realizacji usługi tanim kurierem kosztuje 23 złote brutto.
Cena paczki priorytetowej o masie od 20 do 30 kg wynosi 43 złotych brutto. Tymczasem cena dla tej samej paczki przy realizacji usługi tanim kurierem kosztuje 23 złote brutto.
 

Przeciętny Kowalski nie zdaje sobie sprawy, że na przesyłkach można oszczędzić czas i pieniądze. Dlatego ciągle wysyła Pocztą, tracąc czas, nerwy i pieniądze.

Spróbuj zadzwonić bezpośrednio do UPS, K-EX lub FedEx (dawniej OPEK) i zamówić kuriera. Wiemy, że trudno w to uwierzyć, ale cena jaką będziesz musiał zapłacić za realizację przesyłki będzie dwa razy wyższa niż przy skorzystaniu z opcji, którą proponujemy Ci powyżej. Nie wspominając o poczcie, gdzie nadanie przesyłki wiąże się z długim okresem spędzonym w kolejkach. Jedyne czego potrzebujesz, aby skorzystać z tak dobrych cen do dostęp do Internetu i drukarki, żeby wydrukować list przewozowy.

Już teraz wiesz jak zamówić kuriera, więc do dzieła!