O Sprintero.pl


Sprintero.pl to nowoczesna platforma, dzięki której możesz wysłać przesyłkę krajową lub międzynarodową w wyjątkowo prosty i szybki sposób. Głównym zadaniem naszej firmy jest pokazanie klientowi, że aby zamówić kuriera nie musi dzwonić do firmy kurierskiej i płacić tak wiele za samą przesyłkę. Cały proces zajmuje zaledwie kilka minut dzięki prostemu w obsłudze formularzowi zamów kuriera.

Składając u nas zamówienia otrzymujesz usługę wykonywaną przez najlepsze firmy kurierskie: UPS, Raben, K-EX i FedEx (dawniej OPEK). Jako broker kurierski jesteśmy w stanie zaoferować znacznie niższe ceny niż bezpośrednio u przewoźnikanawet do 70% taniej! Wynika to z faktu, iż z każdym z wymienionych kurierów mamy podpisane umowy na duże ilości przesyłek. Dzięki temu od naszych klientów nie wymagamy żadnych formalności; możesz nadawać kiedy chcesz i ile chcesz, zawsze w atrakcyjnej cenie, bez konieczności rejestracji, czy logowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Więcej informacji na temat tego jak zamówić kuriera ze Sprintero.pl znajdziesz tutaj.

Jesteśmy otwarci na nowe możliwości współpracy, a nasze usługi staramy się stale wzbogacać. Bardzo dynamicznie rozwijający się rynek usług kurierskich nieustannie motywuje nas do wprowadzania nowych rozwiązań informatycznych.


Rzetelna Firma

Właściciel marki Sprintero, spółka NeoCraft, uczestniczy w programie Rzetelna Firma, promującym przedsiębiorstwa, którym warto zaufać. Jest to program, dzięki któremu w każdej chwili możesz dowiedzieć się czy wybrana przez Ciebie firma jest uczciwa i wiarygodna.

Stawiamy na uczciwość w biznesie!
  • nie musisz obawiać się o zwrot pobrania,
  • zapewniamy bezpieczeństwo transakcji,
  • w każdej chwili masz pełen dostęp do informacji rejestrowych,
  • możesz zobaczyć nasze osiągnięcia oraz dane o osobach decyzyjnych w firmie.

Już dziś sprawdź aktualność naszego Certyfikatu Rzetelności!

Jeżeli szukasz nowych możliwości w zakresie usług kurierskich i jesteś zainteresowany wyjątkową ofertą, zachęcamy do kontaktu z nami!