O Sprintero.pl


Sprintero.pl to nowoczesna platforma, dzięki której możesz wysłać przesyłkę krajową lub międzynarodową w wyjątkowo prosty i szybki sposób. Głównym zadaniem naszej firmy jest pokazanie klientowi, że aby zamówić kuriera nie musi dzwonić do firmy kurierskiej i płacić tak wiele za samą przesyłkę. Cały proces zajmuje zaledwie kilka minut dzięki prostemu w obsłudze formularzowi zamów kuriera.

Składając u nas zamówienia otrzymujesz usługę wykonywaną przez najlepsze firmy kurierskie: UPS, Raben, K-EX, FedEx, Rhenus Logistisc oraz Kuehne + Nagel. Jako broker kurierski jesteśmy w stanie zaoferować znacznie niższe ceny niż bezpośrednio u przewoźnikanawet do 70% taniej! Wynika to z faktu, iż z każdym z wymienionych kurierów mamy podpisane umowy na duże ilości przesyłek. Dzięki temu od naszych klientów nie wymagamy żadnych formalności; możesz nadawać kiedy chcesz i ile chcesz, zawsze w atrakcyjnej cenie, bez konieczności rejestracji, czy logowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Więcej informacji na temat tego jak zamówić kuriera ze Sprintero.pl znajdziesz tutaj.

Jesteśmy otwarci na nowe możliwości współpracy, a nasze usługi staramy się stale wzbogacać. Bardzo dynamicznie rozwijający się rynek usług kurierskich nieustannie motywuje nas do wprowadzania nowych rozwiązań informatycznych.

Jeżeli szukasz nowych możliwości w zakresie usług kurierskich i jesteś zainteresowany wyjątkową ofertą, zachęcamy do kontaktu z nami!